Home / Showbiz / Çfarë po ndodh kështu me Vesën, ja veprimi i radhës që nuk pritej! (Foto)

Çfarë po ndodh kështu me Vesën, ja veprimi i radhës që nuk pritej! (Foto)

Këngëtarja Vesa Luma kohën e fundit është bërë goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo shpeshherë publikon imazhe të vogëlushit të saj, por edhe ndanë me ndjekësit çaste nga aktivitetet e përditshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Vesa postoi disa foto nga një qendër estetike, në të cilën u shfaq me pozë provokuese ku zbulon këmbët.

“Ti zemra ime” është projekti i fundit nga Vesa, të cilin e solli 4 muaj më parë, këngë e cila u prit mirë nga publiku.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *