Home / Lajme / Rajon / Digjet një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot

Digjet një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot

Në rrethana ende të panjohura është përfshirë nga zjarri një pjesë e fabrikës së peletit në Kllokot.Rasti ka ndodh gjatë ditës së djeshme, njofton Klan Kosova.

“Njësiti zjarrfikës ka dal në vend të ngjarjes dhe ka shuar zjarrin”, thuhet në raportin e Policisë.

Përveç dëmeve materiale nuk është raportuar për të lënduar.

Gjithashtu lexo

Edhe një veturë e vjedhur gjendet përmes Facebook-ut (FOTO)

Pak ditë pasi u gjet një kamion i vjedhur përmes grupit të Facebook-ut “Marakli t’kerreve”, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *