Home / Showbiz / Dikur këndonte “Daba daba” por shikoni çfarë bën ajo sot (Foto)

Dikur këndonte “Daba daba” por shikoni çfarë bën ajo sot (Foto)

Rina dhe Nita Krasniqi dikur ishin shumë të njohura për publikun shqiptar.

Kënga “Daba daba” ishte ajo që u dha famën dy vajzave, shkruan Sovrani.info

Rina tashmë ka lënë muzikën, duke ju përkushtuar tërësisht aktrimit, ku dhe së fundmi së bashku me Stupcat po merr pjesë në xhirimet e “Egjelit”.

Më poshtë Sovrani.info ju sjell foto gjatë xhirimeve të Egjelit.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *