Home / Showbiz / E gjithanshmja Jennifer Lopez po përjeton vitet e saj më të mira

E gjithanshmja Jennifer Lopez po përjeton vitet e saj më të mira

Jennifer Lopez po përjeton vitet e saj më të mira.

Këngëtarja e bukur 48 vjeçe është në ballinën e “HOLA! USA’s” për numrin e tetorit dhe revistës i ka ofruar një dukje pikante revistës derisa shtëpinë e saj në Hamptons e ka quajtur “shtëpia e ëndrrave”.

“Kjo shtëpi simbolizon shumë për mua”, ka thënë ajo për revistën. “Për të parën herë në jetën time, vërtet jam në një vend të mirë”. Bukuroshja është nënë për binjakët e saj nëntë vjeç, Max dhe Emme, derisa shfaqet në shfaqjet, si “Shades of Blue” dhe “World of Dance”. J.Lo ka qenë shumë e zënë duke punuar në albumin e saj më të ri në gjuhën spanjolle “Por Primera Vez” (Për të parën herë).

Dikush mundet të thotë se, “Por, Primera Vez” është pjesë e ri-shpikjes së Lopez. Përderisa ajo thotë se në këtë album mund të priten disa këngë më të ngadalshme dhe të ngjashme me hitin “Mírate”.

Ajo po ashtu premton se do të ketë edhe ritëm.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *