Home / Kuriozitete / E pabesueshme, shikojeni çfarë bën me traktor ky bujk (Video)

E pabesueshme, shikojeni çfarë bën me traktor ky bujk (Video)

Një bujk i cili bën performanca të ndryshme me traktorin e tij ka fituar shumë fansa, pasi videot e tija janë shpërndarë online.

Gaggi Bansra, 21 vjeç, praktikon këto lëvizje të pabesueshme për më shumë se katër vjet.

Tani, ai mund ta mbajë në dy rrotë traktorin e tij një ton dhe ta zvarritë atë për 100 metra përnjëherë, transmeton Gazeta Express.

 Atij i pëlqenin shumë traktorët që kur ishte fëmijë.

 

Gjithashtu lexo

Jam e dashurar ne nje djal shum te varfer , Por jeta nuk qohet ne varferi dhe familja ma kan gjetur nje djal me kushte shum te mira por..

Jam e dashurar ne nje djal shum te varfer , Por jeta nuk qohet ne …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *