Home / Sport / E refuzoi Barcelonën, i bashkohet Real Madridit (Foto)

E refuzoi Barcelonën, i bashkohet Real Madridit (Foto)

Futbollisti i Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte, do të kundërshtojë Barcelonën në favor të një transferimi prej 57 milionë funtesh në Real Madrid, raporton Don Balon, 

Mbrojtësi 23-vjeçar i Athletic Bilbaos është shfaqur si një objektiv prioritar për Zinedine Zidane ndërsa ai duket ti bashkohet  Los Blancos në janar./ORAinfo/

Gjithashtu lexo

Liga e Kampionëve vazhdon sonte me këto super-ndeshje

Pas ndeshjeve të mbrëmshme ku nuk munguan golat, spektakli dhe gjithçka tjetër, Liga e Kampionëve …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *