Home / Showbiz / Emina Cunmulaj takon ikonën botërore të modës (Foto)

Emina Cunmulaj takon ikonën botërore të modës (Foto)

Emina Cunmulaj është një ndër modelet më të famshme shqiptare.

Kjo ka bërë që t’i jepet mundësi a të kontakton me njerëz të famshëm.

Modelja ka qenë në një sfilatë të qytetit të New Yorkut, ku është takuar me një prej ikonave botërore të modës, 86-vjeçaren Carmen Dell`Orefice.

Ajo është entuziazmuar me të drejtë nga ky takim me gruan mahnitëse, siç edhe e quan.

“Këtë javë kam pasur kënaqësinë ta ndjek një shfaqje të modës pranë një prej ikonave më të mëdha të modës, Carmen Dell’Orefice. Ajo është femër e pabesueshme”, ka shkruar Emina në Instagram.

Ndërkohë, pas rritjes së vajzës Ella Faria, Emina pritet t’i kthehet pistave të pasarelave.

 

 

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *