Home / Showbiz / Emocionohet Morena : Fëmijëria ime nuk ka qenë e përsosur (Foto)

Emocionohet Morena : Fëmijëria ime nuk ka qenë e përsosur (Foto)

Modelja dhe këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ka pasur një fëmijëri të përsosur.

Morena kishte mbetur pa nënë që kur ishte në moshë të re.

E kështu këngëtarja Taraku ka kaluar shumë sfida pa praninë e saj.

E së fundmi përmes një fotografie që ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram thotë se fëmijëria e saj ka mbaruar herët.

Në këtë fotografi ajo shihet së bashku me qenin e saj, për të cilin thotë se në krahët e tij ajo përsëri e jeton fëmijërinë.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *