Home / Showbiz / Festë e paparë për ditëlindjen e Albërie Hadërxhonaj (Foto)

Festë e paparë për ditëlindjen e Albërie Hadërxhonaj (Foto)

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj feston sot ditëlindjen.

E lindur në Deçan me 15 Shtator të 1975-tës, Hadërgjonaj si ikonë e freskisë që i reziston viteve ka mbushur sot plot 42 vite.Në këtë moment të veçantë, urim nuk ka munguar nga e bija e këngëtares, Anxhelina.

Përmes rrjeteve sociale, nga Amerika ku po jeton si e zhvendosur, bukuroshja i ka dëshiruar nënës çdo të mirë.

Ndiqni më poshtë postimin e plotë. /Prive.al

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *