Home / Showbiz / Fjalët prekëse të ish të dashurit për modelen që vdiq në një aksident të tmerrshëm (Foto)

Fjalët prekëse të ish të dashurit për modelen që vdiq në një aksident të tmerrshëm (Foto)

Ish i dashuri i Bree Keller, e cila humbi jetën në një aksident të tmerrshëm në Sydnei, tha se 22 vjeçarja ishte ‘gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë’.

Keller, nga Sydnei vdiq kur supermakina 200 mijë dollarëshe mori flakë.

Ish i dashuri i saj Issac Treml ka thënë disa fjalë prekëse nëpërmjet instagramit.

“Bota ime u kthye përmbys duke e ditur se nuk do të të shohë më kurrë. Ishe gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë. Më mësove të isha baba më i mirë, si të dua dhe të jem i dashur’, shkruan ai.

Sipas mediave lokale dyshja ishin në lidhje prej një viti.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *