Home / Kuriozitete / Fotografi qesharake me statuja (FOTO)

Fotografi qesharake me statuja (FOTO)

Ekzistojnë disa fotografi qesharake që i kanë bërë njerëzit gjatë udhëtimeve anembanë botës. Fotografi të turistëve që e “mbajnë” Kullën e Pizës, ose puthjet para kullës Eiffel janë aq në trend këtë kohë. Sidoqoftë, disa persona kanë vendosur të bëhen pak më kreativë dhe e çuan në një nivel tjetër këtë trendin e “pozimit me statuja”.

Klan Kosova i ka bërë bashkë 18 fotografi të njerëzve, të cilët dëshmuan se pozimi me statuja ose skulptura mund të jetë diçka super argëtuese.

 

 

 

Gjithashtu lexo

5 truke të thjeshta për të shpëtuar nga dhimbja e këpucëve (Foto)

Zgjoheni në mëngjes dhe përgatiteni me gjithë dëshirë për ditën e re. Vishni fustanin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *