Home / Showbiz / Fotoja e radhës e Libertës më e nxehtë se zakonisht (Foto)

Fotoja e radhës e Libertës më e nxehtë se zakonisht (Foto)

Liberta Spahiu edhe me jakne po të pozoi duket seksi, e lëre më me fustan.

Si një shqiponjë, Libi shfaqet joshëse në këtë foto.

Me duart në bel, Libi është në gjendje edhe ditën ta bëj terr.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *