Home / Horoskopi ditor / Horoskopi, 15 shtator 2017

Horoskopi, 15 shtator 2017

Dashi

Mëngjesin do ta keni të zënë më punë, fitime dhe shpenzime, por duke filluar nga orët e pasdites, me ndikimin e Hënës, çdo gjë do të ndryshojë në qiellin tuaj të brendshëm. Do të kaloni një mbrëmje të këndshme me miqtë apo vetëm me partnerin.

Demi

Do të jeni në formë shumë të mirë, nën ndikimin e Hënës së Ajrit që fryn mbi zjarrin e Marsit dhe Uranit. Çfarë është thënë, është bërë! Plot gjallëri dhe të fuqishëm gjatë ditës, por të rraskapitur në mbrëmje, nuk është vetëm lodhje, ajo është edhe ndryshimi i Hënës.

Binjakët

Mëngjesi nis i zymtë, po humori do t’ju rikthehet gjatë pasdites nga Hëna, duke ua bërë pjesën tjetër të ditës më romantike. Me partnerin tuaj do të keni harmoni. Edhe këtë herë do të mbyllni një sy ndaj defekteve të vogla të partnerit.

Gaforrja

Hëna mike ju mbështet gjatë gjithë mëngjesit, duke bërë që të përqendroheni në komunikimin dhe fitim. Do të keni jetë sociale intensive dhe të përmbushur. Me një agjendë kaq të mbushur kontakte dhe takime, nuk mund të humbisni asnjë minutë!

Luani

Gjatë gjithë mëngjesit do të jeni të ngarkuar me shumë projekte dhe do të bëni shumë punë, por pa arritur rezultatin e dëshiruar. Por, nga ana tjetër, mbrëmja do të jetë e qetë, ndërsa Hëna nxit një miqësi që të kthehet në diçka më shumë.

Virgjëresha

Do të kaloni një ditë të hareshme me miqtë, dhe do të keni bashkëpunim të ngushtë me kolegët. Do të jeni të sjellshëm dhe të edukuar me të gjithë që takoni sot. Ndërkaq në mbrëmje do të ndjeni t’ju mbërthejë lodhja aq shumë sa do t’ju zërë gjumi ndërsa shikoni një film.

Peshorja

Do të ndërmerrni projekte dhe investime të rëndësishme investimet, por me kusht i që të kryhen në kohën e duhur, në të kundërt mund të mos arrini rezultatet e duhura. Veproni gjithmonë me logjikë, asnjë veprim i detyruar nuk të çon drejt suksesit.

Akrepi

Do të keni ditë të mrekullueshme përderisa Hëna është në anën e juaj, dhe më pas gjatë ditës do të bëjë që të jeni më entuziast dhe më të hareshëm. Shijojeni këtë të ditë sa më shumë të mundeni dhe mos e lini t’ju ikë.

Shigjetari

Gjatë mëngjesit do të jeni tërësisht të zhytur në punë, pastaj gjatë pasdites, me ndryshimin e Hënës, do të jetë partneri që do t’ju thithë të gjithë energjitë e juaja. Mbrëmje do ta kaloni të qetë, pasi të keni mposhtur lodhjen me dashuri.

Bricjapi

Kini kujdes që të mos nënshkruani kontrata që nuk ju përshtaten. Në lidhje me një çështje delikate kërkojini ndihmë një kolegu me më shumë përvojë, i cili do t’ju mbështesë. Për sa i përket jetës së çiftit, sot partneri do të jetë në qendër të vëmendjes.

Ujori

Mosmarrëveshjet në familje në mëngjes do të zgjidhen nga pasditja, falë dashurisë, por edhe Hënës, që zhvendoset. Armëpushim do të nënshkruhet para një akullore e shijshme, me ngjyra të ndezura ashtu si personaliteti i juaj i hareshëm.

Peshqit

Ja se çfarë po ndodh me ju, gjatë ditës mendoni për dashurinë dhe gjatë natës mendja jua krijuese përpunon ide të shkëlqyera, të cilat kanë zbatim të vazhdueshëm. Dhe më e bukura është se ndiheni në formë, edhe pse keni sforcim të trupit dhe mendjes gjatë veprimtarisë së juaj.

Gjithashtu lexo

Horoskopi ditor – 10.09.2017

Dashi Edhe gjate kësaj dite jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *