Home / Lajme / Kronika e zezë / Humb jetën tragjikisht modelja, Bree Keller (Foto)

Humb jetën tragjikisht modelja, Bree Keller (Foto)

Modelja e re, Bree Keller ka humbur jetën pas një aksidenti automobilistik në Sydney të Australisë.

Deri tek aksidenti erdhi pasi shoferi humbi kontrollin mbi automobilin dhe pas kësaj, vetura e shtrenjtë u dogj.

Së bashku me 22-vjeçaren, në automobil ishin edhe dy meshkuj – vëllezërit Steve dhe Jeff Nastre, të cilët gjithashtu vdiqën.

“Nuk kemi asnjë ide se kush janë ata njerëz. E dinim se po dilte, por nuk e dinim se ku ndodhej. Kjo është një humbje e madhe”, tha njerku i modeles, Peter Frensis.

“Ishte tejet atraktive dhe joshëse. Nuk ishte problematike. Ajo ishte shumë e këndshme për ta takuar dhe kishte shumë miq”, shtoi ai.

 

Gjithashtu lexo

Hetimet – Shqiptari ekzekutohet në Monza të Italisë

Një 24 vjecarë shqiptar, me inicialet I.B, është qëlluar për vdekje me armë zjarri para …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *