Home / Showbiz / I japin fund Shakira dhe Pique (Foto)

I japin fund Shakira dhe Pique (Foto)

Këngëtarja kolumbiane Shakira dhe futbollisti Gerard Pique janë prindër të dy djemve dhe për vite kanë mbajtur një lidhje të fortë dashurie me njëri-tjetrin.

Lajmet e fundit nga mediat botërore njoftojnë se çifti i ka dhënë fund.

Ata prej muajsh nuk jetojnë më bashkë. Sipas spekulimeve nga media kolumbiane, shkak i mosmarrëveshjes mes tyre ka qenë një person i tretë.

Futbollisti i Barcelonës nuk ka publikuar më asnjë foto me Shakirën që para 6 muajsh.-shkruan revista ‘Caras’.

Ndërsa Shakira nuk e ka përmendur më Piquen që prej dasmës së Messit. Kohët e fundit Shakira i është përkushtuar karrierës së saj muzikore.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *