Home / Showbiz / I keni parë të gjitha, por jo edhe renë e Ilir Shaqirit (Foto)

I keni parë të gjitha, por jo edhe renë e Ilir Shaqirit (Foto)

Ishin të dy në një aheng.

Por, bashkëshortja e Korab Shaqirit ka marrë vëmendjen e të pranishmëve me pamjen e saj, shkruan lajmi.

E veshur me një fustan të kuq, Lulkaqela dukej shumë e bukur përkrah Korabit i cili ishte mjaft elegant gjithashtu.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *