Home / Lajme / Botë / I riu vret ish-gruan dhe shtatë shokët e përbashkët

I riu vret ish-gruan dhe shtatë shokët e përbashkët

Një ngjarje makabre ka ndodhur në SHBA ku një person ka vrarë ish-gruan e tij dhe shtatë shokë të përbashkët.

Nga kjo ngjarje makabre kanë mbetur edhe dy persona të plagosur. Agresori më pas është qëlluar nga Policia.

Ende nuk dihen motivet e ngjarjes, por mësohet se ata kanë qenë duke ndjekur një ndeshje futbolli.

Viktimat janë: Myah Sade Bass, 28; Antony Michael Cross, 33; Olivia Nicole Deffner, 24; James Richard Dunlop, 29; Caleb Seth Edwards, 25; Darryl William Hawkins, 22; dhe Rion Christopher Morgan, 31.

 

Gjithashtu lexo

Lindje e Mesme, një shtet i ri drejt krijimit

Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu shprehu mbështetje për krijimin e një shteti autonom kurd në Lindjen …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *