Home / Showbiz / Ilda e pandalshme nuk ka si të mos jetë ‘bombastike’ (Foto)

Ilda e pandalshme nuk ka si të mos jetë ‘bombastike’ (Foto)

Ilda Bejleri na e ka përfunduar një javë të ngjeshur me një foto që do na bëj të qeshur.

Moderatorja seksi shqiptare shfaqet tejet bombastike në fotografinë e fundit në Instagram.

Me këmbët e gjata dhe gjoksin e mbërthyer, Ilda na bën të ia besojmë Xherdan Shaqirit se pse e kishte simpati, mbase edhe të dashur.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *