Home / Kuriozitete / Infermierja e rrëzon foshnjën e porsalindur në pllaka, duke luajtur me karrocën e spitalit (VIDEO)

Infermierja e rrëzon foshnjën e porsalindur në pllaka, duke luajtur me karrocën e spitalit (VIDEO)

Një infermiere në Kinë është treguar shumë e pakujdesshme, kur  duke luajtur me karrocën ku ishte një foshnje e porsalindur, shkruan Gazeta Blic.

Ajo duke shikuar nga një anë e duke e shtyrë me të madhe karrocën në anën tjetër me dorën e majtë, për një çast harron ta mbajë atë dhe si pasoj e kësaj karroca rrotullohet dhe foshnja bie në pllakat e korridorit të spitalit.

Me të ndodhur ngjarja, infermierja menjëherë ka kapur foshnjën për ta dërguar më pas tek mjeku. Nuk ka informacione se çka ka ndodhur më pas me foshnjën.

E gjithë ngjarja është kapur nga kamerat e sigurisë e më pas është publikuar në LiveLeak.

Gjithashtu lexo

A është Toka e ndjeshme ndaj vrimave të vogla, të zeza?

Universi mund të mbushet me vrima të lashta të zeza, të cilat kalojnë afër nesh …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *