Home / Showbiz / Kaq shumë është plakur Kaltrina Selimi (Foto)

Kaq shumë është plakur Kaltrina Selimi (Foto)

Kaltrina Selimi ishte një emër i ri që u pëlqya nga të gjithë në kohën kur ajo u shfaq në skenë, përcjell ORAinfo.

Ishte në maje të karrierës derisa ishte me grupin ‘Hana Band’, por ndarja nga ky grup ishte ajo që e bëri edhe më të fuqishme atë në skenë duke ia dal mbanë edhe e vetme.]por, kohëve të fundit Kaltrina nuk po shihet më me projekte të reja.

E ajo që bjerë në sy në pamjes e saj, është se ajo ka ndryshuar mjaft shumë.

Për më shumë shikoni fotografitë nga e kaluara e saj dhe tani./ORAinfo/

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *