Home / Showbiz / “Kemali” një bashkëshort xheloz, ia ndalon këtë Fahriyes

“Kemali” një bashkëshort xheloz, ia ndalon këtë Fahriyes

Janë të dy aktorë, e natyrisht që për hir të këtij profesioni detyrohen të bëjnë edhe gjëra të cilat mund të mos jenë të pëlqyeshme për ta.

Një gjë e tillë është edhe puthja me ndonjë nga kolegët. Kështu aktori Burak Ozcevit gruan e tij Fahrye Evcen, e cila po ashtu është aktore nuk preferon ta sheh në skena të tilla, ani pse vet i bën, sidomos në rolin e fundit në serialin “Kara Sevda, me aktoren Neslihan Atagul, (Nihanin).

“Ne nuk duam që të shikojmë njëri tjetrin në skena të tilla. Nuk më pëlqen”, kishte deklaruar për mediat aktori. Si do që të jetë Evcen qysh prej dy viteve nuk pranon rol me skena të tilla.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *