Home / Showbiz / Kështu e uron Ermali Sabriun për ditëlindje (Foto)

Kështu e uron Ermali Sabriun për ditëlindje (Foto)

Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen e 70-të. Pasi e mori një urim romantik nga bashkëshortja Nera, Sabriu është uruar edhe nga djali i tij, Ermali.

“Urime ditelindjen i shtrejti Babë … gjithemone krenar me ty dhe me vepren tende” i shkruan Ermal babait në urim.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *