Home / Lajme / Kronika e zezë / Kidnapohet vajza para shkollës në Kumanovë

Kidnapohet vajza para shkollës në Kumanovë

Më 21 shtator është rrëmbyer një vajzë e mitur, nxënëse e shkollës ‘Pero Nakov’ në Kumanovë gjatë pushimit të madh, përcjell Aktuale.mk.

Vajza bashkë em shoqet ka dalë në pushim para kazermës, ku është grabitur nga dy persona të cilët me forcë kanë ardhur dhe kanë rrëmbyer vajzën. Personat kanë qenë me veturë.

Policia po mer masa për zbardhjen e rastit.

 

Gjithashtu lexo

Vazhdon gara në 35 komuna, BDI në balotazh në 13 komuna me Besën, Aleancën dhe LSDM-në

Dyzetepesë kandidatë për kryetarë komunash fituan në raundin e parë të zgjedhjeve lokale që u …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *