Home / Showbiz / Kjo është këshilla më e mirë që Argjentina e ka dhënë ndonjëherë (Foto)

Kjo është këshilla më e mirë që Argjentina e ka dhënë ndonjëherë (Foto)

Pos këngëve e fotografive të bukura, fytyrat e njohura publike shpesh përmes rrjeteve sociale japin edhe këshilla.

Një gjë të tillë e ka bërë sot Argjentina Ramosaj, shkruan lajmi.net

Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet një këshillë në gjuhën angleze.

“Bëj diçka të mirë sot që e ardhmja jote të falënderoj”.

Këto fjalë të saj merrni seriozisht.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *