Home / Showbiz / Komentet mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit për fëmijën e tij të dytë do ju shkrijnë së qeshuri (Foto)

Komentet mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit për fëmijën e tij të dytë do ju shkrijnë së qeshuri (Foto)

Shumë nga personazhet e njohur të ekranit shqiptar kanë komentuar dhe uruar komedianin Ermal Mamaqi dhe moderatoren Amarda Toska rreth ardhjes në jetë të fëmijës së tyre të dytë.

Por një nga komentet që ka spikatur mjaft ka qenë i aktorit Bes Kallaku, i cili aktualisht është në muaj mjalti. “Bravo Ermal, kështu vazhdo. Je më i miri. E bone Xing. Hallall”,-shkruan Kallaku. Ndërkohë plot humor ja kthen edhe Mamaqi. “2 me 0 për ne. Jepi tani”, përfundon komediani.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *