Home / Showbiz / Kush është çifti i posamartuar, në dasmën e të cilit morën pjesë Veseli dhe Haradinaj? (Foto)

Kush është çifti i posamartuar, në dasmën e të cilit morën pjesë Veseli dhe Haradinaj? (Foto)

Arbëri dhe Blerta i kanë dhënë fund beqarisë me një dasëm madheshtore që është mbajtur në Skënderaj.

Në dasmën e djalit të ish-komandantit të UCK-së, kanë qenë të ftuar qindra vetë në mesin e të cilëve edhe personalistete të shquara të jetës publike dhe politike.

Duke qenë se babai i dhëndërrit, Jetullah Geci është figurë e respektuar e UCK-së, në këtë gazmend të familjes Geci nga Llausha e Skënderajt kanë marrë pjesë kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli dhe kryeministri, Ramush Haradinaj, shkruan Magazina.al

Në fotot që janë dërguar në adresë të Magazina.al shihet se dasma ka qenë madheshtore, por mbi të gjitha kanë qenë qifti i ri, Arbëri dhe Blerta, që kanë shkelqyer.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *