Home / Showbiz / Ledri e zë mat Ermalin në telefon, a do të ragojë Ariana? (Foto)

Ledri e zë mat Ermalin në telefon, a do të ragojë Ariana? (Foto)

Ka shumë kohë që në internet qarkullojnë “meme” nga më të ndryshmet.

Këto foto me mbishkrime shpesh janë mjaftë argëtuese.

Ka nga ato “meme” që arrijnë ta ndreqim ditën. Protagonist shpesh janë edhe figurat e njohura, këngëtar, aktor, prezantues, etj.

Së fundi po qarkullon një prej tyre ku në fokus janë Ledri, Ermali dhe Lumi B, treshja e famshme e hitit “Tavolina”, shkruan Kosovarja.

Ja për çka bëhet fjalë. Argëtuese, apo?

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *