Home / Showbiz / Leonora Jakupi para 15 viteve dhe sot, a shihni dallim? (Foto)

Leonora Jakupi para 15 viteve dhe sot, a shihni dallim? (Foto)

Ajo vazhdon suksesshëm të jetë ndër femrat më të përmendura qoftë për karrierën e saj qoftë për pamjen, e cila vërtetë se është shembull për shumë femra, shkruan Kosovarja.

Nuk janë të pakta intervistat e Leonorës për revistën Kosovarja, e as numrat të cilët ajo i mbushi me fotografinë e saj.

Këngëtarja vazhdon të jetë ndër femrat të cilat suksesin e ka arritur pa skandale, e kjo është vërtetë për t’u komplimentuar.

Edhe pse sot ndërhyrjet kirurgjike janë shumë në trend, Leonora u ka rezistuar gjithmonë, duke u shfaqur natyrale dhe me një bukuri që ua mori zemrën shumë ndjekësve të saj

A mund ta gjeni dallimin ? Thjeshtë, asnjë dallim…e bukur edhe atëherë edhe sot.

 

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *