Home / Lajme / Ja si është burgu i Idrizovës brënda (Foto+ VIDEO)

Ja si është burgu i Idrizovës brënda (Foto+ VIDEO)

Më vjen turp që jam kryeministër i një vendi.

Ku burgjet janë jashtë të gjitha standardeve të humanizmit dhe aspektit social të jetës së personave, që janë të dënuar dhe vuajnë dënim në shtëpitë ndëshkuese-përmirësuese Idrizovë,

Porositi sot kryeministri Zoran Zaev gjatë vizitës në burg me ftesë të Avokatit të Popullit dhe Komitetit të Helsinkit për të drejta të njeriut të Maqedonisë.

 

 

Gjithashtu lexo

Rritet numri i të vdekurve nga tërmeti në Meksikë (FOTO)

Numri i të qytetarëve që kanë humbur jetën nga tërmeti shkatërrues që e goditi sot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *