Home / Showbiz / Me çka merret në Londër Kaltrina Selimi?

Me çka merret në Londër Kaltrina Selimi?

Këngëtarja Kaltrina Selimi po vjen me diçka dhe po zhduket. Po vjen e po ikën si era, shkruan “Kosovarja”.

Selimi që dikur paraqiste këngëtaren më ambicioze e më aktive, që nga martesa dhe sidomos që nga bëra nënë më nuk ka shfaqur interesim të jashtëzakonshëm për tu marrë me muzikë. Ajo jeton në Londër bashkë me të shoqin dhe djalin e tyre.

Kaltrina nuk është aq e interesuar as për të dhënë intervista e për të folur për jetën e saj në Londër, megjithëse sipas burimeve të afërta me këngëtaren, nuk është se merret me diçka as atje, shkruan “Kosovarja”.

Kaltërinës për herë i ka pëlqyer shumë gjumi e këtë e ka pranuar edhe vetë. Me gjasë edhe atje po fle shumë.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *