Home / Showbiz / Miss Shqiptarja në botë 2017, kjo është risia e fundit (FOTO)

Miss Shqiptarja në botë 2017, kjo është risia e fundit (FOTO)

‘Miss Shqiptarja në Botë” është eventi më i madh i modës mbarë shqiptare.

Kjo ngjarje e madhe e cila për herë të parë është mbajtur vitin e kaluar në qytetin e Cyrihut në diskotekën më të madhe atje “Rinora 4”  do të mbahet përsëri edhe këtë vit,shkruan Gazeta Blic.

Producenti i këtij evenimenti Ilir Geci, në rrjetin social Facebook ka shkruar së nesër (e shtune) fillon edhe zyrtarisht përzgjedhja e vajzave të cilat do të marrin pjesë tek “Miss Shqiptarja në Botë”

“Nesër nga ora 14:00 ne Swiss Diamond Hotel, Prishtinë, fillon përzgjedhja e vajzave për eventin me te madh te bukurisë Shqiptare ne Botë” shkruan Geci.

Kujtojmë që vitin e kaluar shqiptarja e cila jeton në Suedi, Medina Hajra kishte arritur ta marrë kurorën e më të mirës, në një garë e cila ishte jashtëzakonisht e fortë,

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *