Home / Showbiz / Momenti kur Majku e “kallë” në dasmën e Getit dhe Marinës (Foto)

Momenti kur Majku e “kallë” në dasmën e Getit dhe Marinës (Foto)

Dasma e Marinës dhe Getit bëri bujë në mediet rozë.

Një dasmë përrallore, e organizuar në Durrës tek Gjiri i Lalzit me mbi 600 të ftuar, shkruan Sovrani.info

Shumica e të ftuarve ishin fytyra të njohura për publikun shqiptar.

I ftuar ishte dhe anëtari i BabaStars, Majku i cili ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram.

Ai shihet teksa po e “kallë” atmosferën në dasmën e Marinës dhe Getit.

“Tu e rexh dasmën e Getit dhe Marinës” ka shkruar Majku.

Projekti i fundit i Majkut është ai me titull “Stila” i lansuar para një muaji, ku ka arritur mbi 5.6 milionë klikime.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *