Home / Kryesoret / Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell nëtërë Maqedoninë.

Gjithashtu do të ketë dhe erë të lehtë jugore dhe temperatura të ngrohta.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 15 deri më 22 gradë celsius, ndërkaq ato të ditës do të arrijnë deri më 34 gradë celsius.

 

Gjithashtu lexo

Lajm shumë i keq për VMRO-në dhe BDI-në para zgjedhjeve lokale (Dokument)

Anketa e fundit e Institutit Amerikan Ndërkombëtar (IRI) sjell një lajm shumë të keq për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *