Home / Showbiz / Në ngjarjen e organizuar për bamirësi, Rihanna po bon ‘dritë’ (Foto)

Në ngjarjen e organizuar për bamirësi, Rihanna po bon ‘dritë’ (Foto)

Rihana ka  mahnitur me pamjen  e saj në imazhet e fundit.

Me fustanin e zi klasik, ajo është shfaqur në ngjarjen e tretë bamirëse “Diamond Ball”, përcjell Indeksonline.

Këto javët e fundit, Rihanna ka qenë në fokus të mediave rozë. Po këtë javë ajo ka nxjerr në treg edhe linjën e saj të re të bukurisë Fenty Beaty./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *