Home / Showbiz / Në serial urrehen mes vete, por ky është raporti i “Hazallit” dhe “Xhansus” në jetën reale (Foto)

Në serial urrehen mes vete, por ky është raporti i “Hazallit” dhe “Xhansus” në jetën reale (Foto)

Seriali “Fate të lidhura”, është ndër më të shikuarit në Turqi por edhe në Kosovë.

Xhansu të cilat ishin ngatërruar kur ishin foshnje dhe kanë bërë jetën e njëra-tjetrës.

Në serial dy vajzat simpatike nuk kanë raporte edhe aq të mira mes vete.

Mirëpo kjo gjë ndryshon krejtësisht në realitet. Ato përveç serialit janë shumë të afërta dhe shihen shumë shpesh së bashku.

Këtë raport mes tyre më së miri e dëshmojnë këto fotografi të postuar nga aktorja Alina Boz e njohur si “Hazall”.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *