Home / Showbiz / Një lajm i keq për fansat e Bim Bimmës (Foto)

Një lajm i keq për fansat e Bim Bimmës (Foto)

Një lajm i keq për fansat e Bim Bimmës (Foto)

Bim Bimma ka lëshuar një njoftim me rëndësi për fansat e tij.

Ai ka lajmëruar se koncerti i paraparë të mbahet nesër me datë 16 në qytetin e Gjilanit është anuluar,shkruan Indeksonline.

Sipas reperit të gjitha përgaditet kanë përfunduar por problemi ka qëndruar tek vendi ku do mbahej koncerti, arsyejet e të cilit nuk i di.

Duket se kjo gjë e ka acaruar edhe vetë Bimën i cili ka publikuar edhe këtë mbishkrim: “Ska ku shkon ma dobt…”./Indeksonline/

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *