Home / Showbiz / Nuk do ta besoni, por vajza e Shyhretës e mban Shkurtën në profil të faqës së saj (Foto)

Nuk do ta besoni, por vajza e Shyhretës e mban Shkurtën në profil të faqës së saj (Foto)

Njomza është vajza më e madhe e Shyhretës, e cila shumë nga koleget e nënës së saj i ka edhe kliente të rregullta, përcjell ORAinfo.

Keni menduar që ajo ka prioritet Shyhretën për frizura sa më të mira?

E çuditshme është se ajo e ka më përzemër Shkurtën.

Ndryshe nuk mund të ndodh përderisa ajo është prej klientëve më të pasura që ajo ka.

Në faqen e saj në Instagram, Njomza mban Shkurtën në profil./ORAinfo/

Gjithashtu lexo

Momenti kur Milot Llaloshi u ‘frikësua’ në dasmën e Jasharajve (Video)

Edona dhe Miloti e ndezën atmosferën duke kënduar këngë për heroin legjendar Adem Jashari Edona …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *