Home / Showbiz / Përfundimisht e bëjnë publike lidhjen

Përfundimisht e bëjnë publike lidhjen

Tani merret vesh se dashuria midis dy të rinjve, apo thënë më saktë, midis bukuroshes së re dhe regjisorit jo fort të ri, lindi gjatë bërjes së filmit “Mother!”, transmeton gazeta Kosova Sot.

E mërkura mbrëma ishte mbrëmja e tyre e parë që u paraqitën si çift. Ata përndryshe janë në një turne promocional të filmit, që do të zgjatë dy javë.

Derisa më parë, me rastin e paraqitjes në tepihun e kuq, mbanin një distancë midis tyre, kësaj here ata ishin avitur goxha shumë dhe ishin kapur dorë për dore. Ishte e qartë se ‘puna’ kishte hyrë bukur ‘thellë’. Shpresojmë t’u pëlqejë shneta!

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *