Home / Showbiz / Poza interesante e Beatrixit teksa gatuan fli! (Foto)

Poza interesante e Beatrixit teksa gatuan fli! (Foto)

Beatrix Ramosaj është vajzë e rritur në qytet, poo vazhdon të ketë nostalgji për fshatin.

Vajza e bukur e Ramosajve i ka bërë vizitë fshatit që shumë e do, Llapashticës së Poshtme të Podujevës.

Nga atje, Triksa është përvjelur për të gatuar një fli.

Si malsore e vërtetë, Beatriks na ka bërë që t’i lëpijmë gishtat në këto orë të vona për tu ushqyer.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *