Home / Lajme / Pse kjo nënë u fotografua e mbuluar nga bletët (Foto)

Pse kjo nënë u fotografua e mbuluar nga bletët (Foto)

Fotot e shtatzënisë flasin mjaft për personin dhe kështu mund të themi dhe për një grua nga Ohio, e cila pozon mes bletëve që qëndrojnë mbi barkun e bebit.

Emily Mueller, 33 vjeçe është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të katërt dhe fotot e shtazënisë i ka realizuar mes 20 mijë bletëve që qëndrojnë mbi të.

Bletët janë një pjesë e rëndësishme e familjes dhe biznesit të saj dhe për këtë ka vendosur t’i përfshijë dhe në setin e fotove të shtatzënisë.

“Bletët përfaqësojnë jetën dhe vdekjen dhe janë krijesa vërtetë shpirtërore”, thotë ajo.

Gjithashtu lexo

Si ta pastroni tastierën e kompjuterit

Është stina e vitit kur viruset përhapen dhe kur përpiqemi të mbroheni nga të gjitha …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *