Home / Showbiz / Pushimet e ‘çmendura’ të vajzave të Shyhretës. Barku i Engjit bënë të dyshohet! (Foto)

Pushimet e ‘çmendura’ të vajzave të Shyhretës. Barku i Engjit bënë të dyshohet! (Foto)

Vajzat e këngëtarës së njohur të estradës sonë Shyhrete Behlulit, Gresa dhe Engjëllusha Salihu tashmë kanë filluar pushimet verore.

Ato janë parë në shoqërimin e dy mikeshave të tyre, me të cilat duket së janë duke kaluar momente mjaft të mira së bashku, shkruan ‘magazina’.

Në videon e publikuar në ‘InstaStory’ e gjithë vëmendja shkon tek barku i Engjëllushës, i cili përkundër që në videoklipe e fotografi duket shumë i sheshtë, në këtë video habit mjaft shumë se sa i madh duket!

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *