Home / Showbiz / Shakira, 1 milion klikime në 7 orë

Shakira, 1 milion klikime në 7 orë

Shakira e ka publikuar këngën e saj të re ne duet me Nicky Jam. “Perro Fiel” quhet hiti i ri i Shakirës.

Këngëtarja është shprehur e lumtur pasi që kënga ka arritur 1 milion klikime pas vetëm 7 orësh.

Ky hit për Shakirën vije në kohën kur po flitet kriza e saj në lidhjen e saj me Gerard Piquen.

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *