Home / Showbiz / Shkurte Gashi gjoksin në fushë, e trëndafilat kush ja dhuroi? (Foto)

Shkurte Gashi gjoksin në fushë, e trëndafilat kush ja dhuroi? (Foto)

Është bërë mjaftë mediale këngëtarja Shkurte Gashi, e cila dikur nuk e gëzonte gjithë këtë vëmendje. Por, falë një aktiviteti shumë më të shtuar me këngë e videoklipe, e madje edhe me paraqitje televizive, ajo tashmë është më e popullarizuar dhe njerëzit interesohen më shumë për të, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja së fundi ka publikuar videoklipin e këngës “Do mbijetoj”, që u mirëprit nga publiku dhe që në Youtube ka marrë mbi 1 milion shikime.

Këngëtarja së fundi po shfaqet hera herës edhe provokuese. Në të vërtet, të tillë e shfaqin disa veshje të saj skenike. Epo, janë skenike do të thoshte këngëtarja, shkruan “Kosovarja”.

Kush ja dhuroj? 

Gjithashtu lexo

Gili me këtë fotografi do ta ‘çmendte’ burrin e saj dhe gruan e Medës (Foto)

Gili është e pranishme thuajse kudo nëpër mbrëmjet që i bashkojnë kolegët nga bota e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *