Home / Showbiz / Soni Malaj, fundjavën e kalon në qytetin romantik (Foto)

Soni Malaj, fundjavën e kalon në qytetin romantik (Foto)

Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në qytetin e ujit dhe dashurisë.

Venecia është një parajsë, e cila thuhet se ja vlen të vizitohet një herë në jetë.

E Soni Malaj vendosi ta kalonte fundjavën në qytetin e “romancës”.

E veshur sportive, thjesht dhe bukur, është përshtatur edhe me motin me shi. S’ka më romantike se kaq.

Mund të jetë edhe ndonjë udhëtim pune, pasi kujtojmë se klipin e fundit e xhiroi në Itali.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *