Home / Showbiz / Suada Sherifi për herë të parë publikisht krah bashkëshortit (Foto)

Suada Sherifi për herë të parë publikisht krah bashkëshortit (Foto)

Suada Sherifi është treguar tepër e rezervuar për jetën e saj bashkëshortore duke mos publikuar asnjë foto me burrin në rrjetet sociale, ndërkohë që me vajzën e saj ajo shihet shpesh.

Por mbrëmjen e djeshme në ditëlindjen e parë të vogëlushes së saj, Suada ka bërë publike disa video nga festa familjare, duke na treguar edhe partnerin dhe babin e Deizit.

Ata duken shumë të lumtur dhe të lumtur për ditëlindjen e vajzës së tyre.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *