Home / Showbiz / Të ketë gisht photoshop-i në këtë foto të Luanës? (Foto)

Të ketë gisht photoshop-i në këtë foto të Luanës? (Foto)

Luana Vjollca po e mbante të fshehur këtë fustan që veshi në mbrëmjen e dasmës së Getoar Selimit dhe motrës së saj Marina Vjollcës.

Moderatorja shqiptare shkëlqeu atë natë në një fustan i cili i hidhte për mrekulli në pah format e saja trupore.

I qëndisur me gurëz të vegjël që shkëlqenin nga kreatorja Blerina Klokoçi-Rugova, i veshur në trupin e Luanës shkëlqente edhe më shumë.

Këngëtarja përveç fustanit që i pamë të gjithë, paska pasur edhe një tjetër të cilin e ekspozoi vetëm tani. Korse i ngushtë në bel, i thekson asaj jashtëzakonisht këtë pjesë të trupit aq shumë, saqë duket sikur të ketë bërë ndonjë ndërhyrje.

Megjithatë, ajo disa herë e ka dëshmuar se në trupin e saj nuk ndërhyn me programe të ndryshme për t’i zvogëluar e zmadhuar sipas dëshirës gjymtyrët e pjesët e trupit.

 

 

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *