Home / Lajme / Maqedoni / THAÇI: Taravari ka qenë anëtar i kryesisë së PDSH-së. Në mëhallën e tij kemi marrë çdoherë vetëm një votë (VIDEO)

THAÇI: Taravari ka qenë anëtar i kryesisë së PDSH-së. Në mëhallën e tij kemi marrë çdoherë vetëm një votë (VIDEO)

Lideri i PDSH-së Menduh Thaçi në intervistën për TV21 ka thënë se Arben Taravari, kandidat i ASH-së për Gostivarin ka qenë ish anëtar i kryesisë së PDSH-së dhe se siç thotë “në mëhallën e tij kemi marrë çdoherë vetëm nga një votë”, transmeton Aktuale.mk.

Gjithashtu lexo

U vendos numri që partitë do të kenë në fletvotime

Komisioni Shtetëror për Zgjedhjet ka caktuar numrat rendor me të cilat partitë politike do të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *