Home / Lajme / Maqedoni / Themeluesi dhe milioneri i Lëvizjes Besa Adnan Ismaili në konventën e Pdsh-së

Themeluesi dhe milioneri i Lëvizjes Besa Adnan Ismaili në konventën e Pdsh-së

Themeluesi, ideologu dhe milioneri i Lëvizjes BESA: Adnan Ismaili ( pronar i Logos-A dhe Tv Shenja ) ka marrë pjesë sonte në konventën promovuese të PDSH-së në Tetovë.

Sonte në pallatin e kulturës në Tetovë u mbajt konventa promovuese e Pdsh-së ku kryetari Menduh Thaçi përshendeti para të pranishmive pjesëmarjen e Adnan Ismailit.

Mos vallë kjo pjesmarje e Adnan Ismailit shton gjasat për një kualicion të mundshëm mes Pdsh-së dhe Lëvizjes Besa për zgjedhjet lokale 2017.

Gjithashtu lexo

Izairi i Komunës së Zhelinës pëson rëndë me Listën e këshilltarëve

Garat në shumë komuna do të shkojnë në balotazh. Është votuar edhe për kandidatët por …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *