Home / Lajme / Rajon / TURP! – Edhe kjo i ndodhi familjes Rugova (Video)

TURP! – Edhe kjo i ndodhi familjes Rugova (Video)

Fotografi të shumta, disqe e materiale tjera u hodhën si mbeturina në Ribar të Lipjanit nga një studio fotografish.

Në mesin e tyre ishte edhe portreti i ish presidentit Ibrahim Rugova dhe i komandantit të UÇK-së, Adem Jashari.

Kjo ngjalli reagime te banorët.

Gjithashtu lexo

Hoxha: Përvoja kroate e mirëseardhur për procesin e integrimeve

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha u takua me ambasadoren e Kroacisë në Kosovë, Marija …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *