Home / Showbiz / Vendi magjik ku po shijon pushimet Fjolla Morina me vajzën

Vendi magjik ku po shijon pushimet Fjolla Morina me vajzën

Fjolla shfaqet tërheqëse nga pushimet Fjolla Morina së bashku me vajzën e saj të vogël Alayah ka filluar pushimet në Dubai.

 Nga videot dhe fotografitë që poston në rrjetet sociale Fjolla duket shumë e lumtur pranë vajzës së saj e cila dinë shumë mirë të argëtohet, shkruan rtv21.tv

Ndërkaq nuk mund ta mohojmë faktin se nëna e Alayahs duket për mrekulli dhe në formë, kështu që nuk ka hezituar t’i vë në pah linjat e saj perfekte.

Gjithashtu lexo

Vesa Luma, më ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim (Foto)

Vesa Luma i pëlqen që të ndajë momente me fansat e saj. Ajo së fundi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *